يکشنبه پنجم 2 1395

گرفتن لینک دهنده به وب سایت شما خرید بک لینک بخش مهمی از هر استراتژی SEO مناسب و معقول است. گسترش آب لینک خود را در سراسر وب یک راه خوب به طور مداوم رانندگی ترافیک به سایت و یا وبلاگ خود را در طول زمان است - اما اگر شما نمی خواهید به خرید لینک دهنده، چه می توانید انجام دهید؟ پاسخ، البته، این است که آن را خودتان انجام دهید - آن را به عنوان مشکل و یا وقت گیر به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. در اینجا 10 راهنمایی در مورد چگونگی گرفتن لینک دهنده به سایت خود را که هر کسی می تواند امتحان کنید:

کلمه "لینک دهنده" دست نوشته با گچ سفید در یک blackboar1.) اظهار نظر در مورد "Dofollow و" وبلاگ ها. به طور پیش فرض، وبلاگ وردپرس را دارند HTML "nofollow به" ویژگی بر روی لینک که اشاره به دور است. وبلاگ ها این کار را به خرید بک لینک جلوگیری از "خونریزی لینک" و جلوگیری از اسپم از غرق وبلاگ خود را با نظر بی ربط است. وبلاگ ها Dofollow و، از سوی دیگر، آیا این محدودیت را ندارد - و شما می توانید این را به نفع خود استفاده کنید تا لینک دهنده. به شما آغاز شده، در اینجا یک لیست از بیش از 50 وبلاگ Dofollow و است.

مهم ترین اصول در خرید بک لینک

2.) به روز رسانی پروفایل نشانه های اجتماعی خود را. اطمینان حاصل کنید که پروفایل خود را در فیس بوک، آواتار، گوگل، و غیره لینک به سایت شما. 3.) تبدیل به یک متخصص (یا سوال های زیادی میپرسند). پرسش و پاسخ سایت ها، مثل اورجینال خرید بک لینک ، عالی برای رها کردن لینک به وب سایت یا وبلاگ خود می باشد. همچنین، اگر شما ثبت نام برای خدمات مانند هارو شما می توانید بسیار بیشتر از لینک دهنده را دریافت کنید - شما می توانید سون بک لینک به ارزش میلیون ها دلار از پوشش رسانه ای را دریافت کنید. اتمام هارو expriement و نتایج پست وبلاگ ما را به دیدن ما چگونه 6 رسانه های بزرگ رسانه ها برای پوشش TCF فقط در 30 روز. نتیجه؟ 11 لینک دهنده با کیفیت بالا، به دلیل برخی از پوشش همزمان شد. 4.) اینترلینک پست های وبلاگ خود را. مطمئن شوید که هر نوشته لینک به دیگر که شما نوشته شده است. همه در سایت خود را - در طول زمان، شما یک شبکه ای از تن از لینک دهنده ساخته شده است تا داشته باشد.

خرید بک لینک

5.) به اشتراک گذاشتن عشق. یکی از ساده ترین راه برای دریافت لینک دهنده این است که لینک به وبلاگ های دیگر خود را. بسیاری از اوقات، افراد را به نفع بازگشت. میزبانی احزاب linksharing هفته را در وبلاگ خود - شما ممکن است در تعداد زیادی خرید بک لینک از مردم که نشان می دهد تا شگفت زده کرد. 6.) نوشتن لینک پست طعمه. نوشتن وبلاگ مفید بسته بندی شده با اطلاعات مفید، و سپس آنها را ارائه مانند دیوانه. با مقالات linkbait، آن را خوب به استفاده از درست رویکرد رویاهای: اگر شما ساخت سایت خود با محتوای خوب، آنها خواهد آمد (و لینک به شما). 7.) پا زدن محتوای وب خود را به نوشتن یک درجه یک. اول، مطمئن شوید که شما تحقیقات SEO کلمه کلیدی خود را انجام داده ام. نوشتن مطالب وب از انواع دیگر نوشتن متفاوت است، بنابراین مطمئن شوید که وبلاگ خود را خواننده دوستانه و استفاده از نقاط گلوله، لیست شماره ها، جسورانه زیرنویس، و غیره به شکستن بلوک های بزرگی خرید بک لینک از پاراگراف خاکستری است. خواندن و دوباره خواندن مطالب خود را برای اشتباهات - شما کمتر جدی گرفته شود هستید (و دریافت لینک دهنده) اگر کپی خود را به نظر می رسد مانند آن را توسط یک دانش آموز ESL کلاس سوم نوشته شده است.

دریافت لینک دهنده با بهبود کپی خود را  استفاده از فرصت های تجارت الکترونیک. آیا شرکت شما فروش محصولات در ای بی یا آمازون؟ اگر چنین است، مطمئن شوید که هر صفحه محصول لینک به وب سایت یا وبلاگ شما. 9.) نوشتن پست مهمان در وبلاگ خرید بک لینک های دیگر. مطمئن شوید، آن را هم می گیرد و شما در حال دادن محتوای وب سایت شخص دیگری است. با این حال، شما نیز در معرض خود را به مخاطبان جدید از مردم - و شما همیشه می توانید آنها را به سایت شما ارسال با یک پیوند برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع.

خرید بک لینک

 تبلیغات قرعه کشی Sweepstake اجرای. به دور یک جایزه فیزیکی، اما مطمئن مورد نیاز برای ورود ارسال یک لینک به سایت شما، زیر شما را در توییتر و یا تبدیل شدن به یک فن از صفحه فیس بوک خود را. شما لینک دهنده، دوستان و پیروان همه در یک بار! استفاده هارو (کمک به یک خبرنگار در خارج). هارو خدمات استفاده شده توسط روزنامه نگاران زمانی که آنها نیاز به نقل قول از یک متخصص به گوشت از یک مقاله خرید بک لینک است. به همین ترتیب، اگر شما یک متخصص در یک زمینه، شما می توانید پاسخ هارو رزین، که تنها ممکن است شما زمین یک نقل قول در یک نشریه. هارو یک راه عالی برای دریافت لینک دهنده را به صورت قابل اعتماد است. چگونه قابل اعتماد؟ طول این دوره از یک ماه، ما قادر به دریافت 6 بار نقل با استفاده از هارو بود.

بنابراین، این که چگونه برای لینک دهنده. استراتژی های پیشرفته تر شما می توانید سعی کنید وجود دارد، اما این رفتن به خوب راهنمای برای مبتدیان SEO را با آغاز شده است. هر گونه راهنمایی دیگر؟ به اشتراک گذاری آنها را با کلاس در بخش نظرات! ثبت نام برای TCF به روز رسانی ما به شما رسانه های اجتماعی، روابط عمومی کسب و کار کوچک و راهنمایی استراتژی محتوا و ترفندها شما نیاز به (و یا اقامت) در بالای ارسال. بنابراین ما می توانیم به شما اطلاعات است که بیشتر مربوط به شما باشد ارسال، لطفا به ما بگویید در بر داشت زیر: *

من نمی توانستم با # 10 موافقم. در اینجا به همین دلیل: Strutta تسهیل تبلیغات اینترنتی - ما یک پلت فرم فن آوری است که اجازه می دهد تا روابط عمومی و بازاریابی جوانب مثبت مانند شما برای ساخت، اجرا و مدیریت مسابقات و قرعه کشی. مشتریان ما به طور مداوم دیدن نتایج فوق العاده ای، در تمام راه هایی که شما ذکر کرده ام! اطلاعات بزرگ! من هنوز در مراحل جوجه کشی با شرکت من هستم، اما ما قطعا در حال رشد. من فراوانی از دانش و درک از ایجاد پیوند و چگونه به منظور بهبود اداره دامنه و رتبه صفحه از سایت من توسط برخی از این اطلاعات به دست خرید بک لینک آورده ام. راهنمایی بزرگ - ESP برای یک مبتدی وبلاگ نویسی مثل من. یک لینک به اشتراک گذاری حزب چیست؟ احزاب اشتراک گذاری لینک است که در آن یک تن از مردم با هم (تقریبا، البته) و لینک به وب سایت هر یک از دیگر. این نه چنین معامله بزرگ زمانی که تنها یک زن و شوهر از شما وجود دارد، اما اگر شما می توانید 100 نفر یا بیشتر برای پیوستن به در گرفتن، یک حزب لینک واقعا می تواند در افزایش تعداد خود را از لینک دهنده.

شنبه چهارم 2 1395

لوله بازکنی (انتقال مایع) برای لوله های ساختاری، مقاطع ساختمانی توخالی را ببینید. برای دیگر کاربردها، لوله (ابهامزدایی) را ببینید. آیکون جهان. نمونه و چشم انداز در این معامله مقاله در درجه اول با ایالات متحده و یک دید در سراسر جهان از این موضوع نشان نمی دهد. لطفا این مقاله را بهبود بخشد و بحث درباره این موضوع در صفحه بحث. (آوریل 2012)

لوله بازکنی حرفه ای

لوله های فولادی پلاستیک (پی وی سی) لوله های مایعات و گازها (سیالات)، مایع، پودر و توده جامدات کوچک - لوله یک بخش و یا توخالی سیلندر لوله لزوما از دایره سطح مقطع، استفاده می شود عمدتا برای لوله بازکنی انتقال مواد که می تواند جریان است، معمولا اما نه. همچنین می توان برای کاربردهای ساختاری استفاده می شود. لوله توخالی است که به دور سخت در واحد وزن از اعضای جامد.

در استفاده مشترک لوله کلمات و لوله معمولا قابل تعویض، اما در صنعت و مهندسی، شرایط منحصر به فرد تعریف شده است. بسته به استاندارد قابل اعمال به آن ساخته شده است، لوله به طور کلی توسط قطر اسمی با قطر ثابت خارج (OD) و یک برنامه که ضخامت تعریف مشخص شده است. لوله است که اغلب لوله بازکنی توسط OD و ضخامت دیوار لوله بازکنی http://www.khadamatesadaf.ir مشخص شده است، اما ممکن است با هر دو از OD مشخص شده، در داخل قطر (ID)، و ضخامت دیوار. لوله به طور کلی به یکی از چندین استانداردهای صنعتی ملی و بین المللی ساخته شده است. [1] در حالی که استانداردهای مشابه برای لوله نرم افزار صنعت خاص وجود داشته باشد، لوله است که اغلب به اندازه های سفارشی و طیف وسیع تری از قطر و تحمل ساخته شده است. بسیاری از استانداردهای صنعتی و دولتی برای تولید لوله و لوله وجود داشته باشد. اصطلاح "لوله" نیز معمولا به بخش غیر استوانه ای، به عنوان مثال، لوله مربع یا مستطیل شکل استفاده می شود. به طور کلی، "لوله" اصطلاح رایج در بسیاری از کشورهای جهان است، در حالی "لوله" است به طور گسترده ای در ایالات متحده استفاده می شود.

کلید لوله بازکنی

هر دو "لوله" و "لوله" حاکی از یک سطح سفتی و دوام، در حالی که یک شلنگ (یا hosepipe) است که معمولا قابل حمل و قابل انعطاف است. مونتاژ لوله ها تقریبا همیشه با استفاده از اتصالات مانند آرنج، تس، و غیره ساخته شده، در حالی که لوله ممکن است تشکیل یا خم به تنظیمات سفارشی. برای مواد که انعطاف ناپذیر هستند، نمی تواند تشکیل شود، و یا که در آن ساخت و ساز است که توسط کد یا استاندارد اداره، مجامع لوله نیز با استفاده از اتصالات لوله ساخته شده است.

لوله بازکنی

مطالب [پنهان] 1 استفاده از 2 تولید لوله بازکنی 3 مواد 3.1 قابلیت ردیابی و شناسایی مواد مثبت (PMI) 4 اندازه 5 استاندارد 6 نصب و راه اندازی 6.1 پشتیبانی از لوله 6.2 پیوستن 6.3 اتصالات و شیرآلات 7 تمیز کردن 8 استفاده های دیگر 9 همچنین نگا 10 پیوند به بیرون 10.1 کتابشناسی 11 پیوند به بیرون استفاده [ویرایش]

نتیجه گیری

نصب و راه اندازی لوله در یک خیابان در Belo Horizonte، برزیل لوله کشی آب خط لوله انتقال گاز یا مایع در مسافت های طولانی
داربست سازه های فولادی به عنوان اجزای در سیستم های مکانیکی از قبیل: غلطک تسمه نقاله در کمپکتور (به عنوان مثال .: غلطک بخار) پوشش بلبرینگ محوطه و pilings های بتن مورد استفاده لوله بازکنی در پروژه های ساختمانی دمای بالا و یا فشار فرآیندهای تولید صنعت نفت: چاه نفت تجهیزات برای صنعت نفت تحویل مایعات، یا گازی یا مایع، در یک کارخانه فرآیند از یک نقطه به نقطه دیگر در روند تحویل مواد فله ای، در یک کارخانه مواد غذایی و یا فرایند از یک نقطه به نقطه دیگر در روند ساخت و ساز از مخازن ذخیره سازی فشار بالا (توجه داشته باشید که مخازن تحت فشار بزرگ از ورق ساخته، لوله نیست با توجه به ضخامت دیواره و اندازه آنها). تولید [ویرایش]

شنبه چهارم 2 1395

قابلیت ردیابی لوله بازکنی و مواد مثبت شناسایی (PMI) [ویرایش] زمانی که برای آلیاژهای لوله و جعلی، آزمایش متالورژی لوله بازکنی برای تعیین ترکیب مواد توسط٪ از هر عنصر شیمیایی است که در لوله کشی انجام و نتایج در یک گزارش تست مواد (MTR) ثبت شده است. این آزمون را می توان مورد استفاده قرار گیرد تا ثابت کند که آلیاژ مطابق با مشخصات مختلف (به عنوان مثال 316 SS). این آزمایش ها توسط بخش QA / QC آسیاب را مهر و می تواند مورد استفاده برای ردیابی مواد به آسیاب کاربران آینده، مانند لوله کشی و تولید کنندگان اتصالات. حفظ قابلیت ردیابی بین مواد آلیاژ و MTR همراه یک مسئله مهم تضمین کیفیت است. QA اغلب نیاز به تعداد گرما به روی لوله می شود نوشته شده است. هشدارها نیز باید در نظر گرفته شود برای جلوگیری از مقدمه ای از مواد تقلبی. به عنوان یک پشتیبان به اچ / برچسب زدن از شناسایی مواد در لوله، شناسایی مواد مثبت (PMI) با استفاده از یک دستگاه دستی انجام می شود. دستگاه اسکن مواد لوله با استفاده از یک موج الکترومغناطیسی ساطع (فلورسانس اشعه ایکس / XRF) و یک پاسخ این است که تجزیه و تحلیل spectrographically دریافت می کند.

لوله بازکنی تخصصی و حرفه ای

اندازه [ویرایش] نوشتار اصلی: اندازه لوله http://www.chabok-service.ir/services.html اسمی اندازه لوله می تواند گیج کننده به دلیل اصطلاحات ممکن است به ابعاد تاریخی مربوط است. برای مثال، یک لوله آهن نیم اینچ هیچ بعد این است که نیم اینچ ندارد. در ابتدا، یک لوله نیم اینچ بود که قطر داخلی 0.5 اینچ (13 میلی متر) و نه اینکه آن را نیز تا به حال دیوارهای ضخیم. همانطور که تکنولوژی بهبود یافته است، دیوارهای نازک تر امکان پذیر شد، اما در خارج از قطر ثابت مانده پس از آن می تواند با لوله های قدیمی تر موجود همسر، افزایش قطر داخلی فراتر نیم اینچ. تاریخ لوله مس مشابه است. در 1930s، لوله های با قطر داخلی آن تعیین شده بود و یک 1/16 اینچی (1.6 میلی متر) ضخامت دیواره. در نتیجه، 1 اینچ (25 میلی متر) لوله مس 1 1/8 اینچ (28.58 میلی متر) در خارج از قطر بود. قطر در خارج از ابعاد مهم برای جفت گیری با اتصالات بود. ضخامت دیوار روی مس مدرن است که معمولا نازک تر از 1/16 اینچ (1.6 میلی متر)، به طوری که قطر داخلی لوله بازکنی تنها "اسمی" به جای یک بعد کنترل است. [9] فن آوری لوله جدیدتر گاهی اوقات یک سیستم اندازه به عنوان خود را به تصویب رسید. لوله پی وی سی با استفاده از لوله اندازه اسمی.

اندازه لوله توسط تعدادی از استانداردهای ملی و بین المللی، از جمله API 5L، ANSI / ASME B36.10M و B36.19M در ایالات متحده، BS 1600 و BS EN 10255 در انگلستان و اروپا مشخص شده است. دو روش معمول برای تعیین لوله خارج قطر (OD) وجود دارد. روش آمریکای شمالی است که به نام NPS ( "لوله و اندازه اسمی") است و در اینچ بر اساس (همچنین اغلب به عنوان NB اشاره ( "کسل کننده است تاج اسمی")). نسخه اروپایی است که به نام DN ( "قطر اسمی" / "قطر اسمی") است و در میلی متر است. تعیین قطر خارج اجازه می دهد تا لوله از همان اندازه به مناسب هم بدون توجه به آنچه ضخامت دیوار.

نکات کلیدی در امر لوله بازکنی

برای لوله های اندازه کمتر از NPS 14 اینچ (DN 350)، هر دو روش به یک ارزش اسمی برای OD است که گرد و همان OD واقعی نیست. به عنوان مثال، NPS 2 اینچ و DN 50 همان لوله، اما OD واقعی 2.375 اینچ یا 60.33 میلیمتر است. تنها راه برای به دست آوردن OD واقعی است به آن نگاه کنید تا در یک جدول مرجع.
برای اندازه لوله از NPS 14 اینچ (DN 350) و بزرگتر از لوله بازکنی اندازه NPS قطر واقعی در اینچ و اندازه DN است به بار NPS برابر است 25 (و نه 25.4) گرد به مضربی مناسب از 50. به عنوان مثال، NPS 14 است OD از 14 اینچ یا 355.60 میلی متر، و معادل DN 350 است.

لوله بازکنی
از آنجا که قطر خارجی است برای اندازه لوله داده ثابت، قطر داخلی بسته به ضخامت دیواره لوله متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، 2 "برنامه 80 لوله است دیواره های ضخیم تر و در نتیجه کوچکتر در داخل قطر از 2" برنامه 40 لوله.

لوله های فولادی شده است برای حدود 150 سال تولید شده است. اندازه لوله است که در استفاده از امروز در پی وی سی و گالوانیزه در اصل سال پیش طراحی شده بودند برای لوله های فولادی. سیستم عدد، مانند SCH 40، 80، 160، مدتها پیش تنظیم شد و به نظر می رسد کمی عجیب و غریب. به عنوان مثال، SCH 20 لوله است حتی نازک تر از SCH 40، اما همان OD. و در حالی که این لوله ها در اندازه های لوله های فولادی قدیمی بر اساس، است لوله دیگر، مانند CPVC برای آب گرم، که با استفاده از اندازه لوله، در داخل و خارج، بر اساس استانداردهای اندازه لوله های قدیمی مس به جای فولاد وجود دارد.

بسیاری از استانداردهای مختلف برای اندازه لوله وجود داشته باشد، و شیوع آنها متفاوت است بسته به صنعت و منطقه جغرافیایی. تعیین سایز لوله به طور کلی شامل دو عدد؛ که نشان می دهد لوله بازکنی در خارج (OD) و یا قطر اسمی، و از سوی دیگر نشان می دهد که ضخامت دیوار. در اوایل قرن بیستم، لوله آمریکایی توسط قطر داخل به اندازه بود. این عمل به بهبود سازگاری با لوله و اتصالات که معمولا باید OD لوله مناسب رها شده بود، اما تا به حال تأثیری ماندگار بر استانداردهای مدرن در سراسر جهان.

در شمال امریکا و انگلستان، لوله کشی فشار معمولا با اندازه اسمی لوله (NPS) و برنامه (SCH) مشخص شده است. اندازه لوله توسط تعدادی از استانداردهای، از جمله API 5L، ANSI / ASME B36.10M (جدول 1) در ایالات متحده، و BS 1600 و BS 1387 در انگلستان ثبت شده است. به طور معمول ضخامت جداره لوله متغیر کنترل شده است، و قطر داخلی (I.D.) مجاز است متفاوت باشد. ضخامت جداره لوله واریانس حدود 12.5 درصد است.

فشار شبکه در لوله بازکنی

در بقیه لوله کشی فشار اروپا با استفاده از همان شناسه لوله بازکنی لوله و ضخامت دیواره به عنوان اندازه لوله اسمی، اما برچسب آنها را با یک اسمی قطر متریک (DN) به جای NPS امپریالیستی. برای NPS بزرگتر از 14، DN به NPS ضرب 25. (نه 25.4) این است که با EN 10255 مستند برابر است (که قبلا DIN 2448 و BS 1387) و ISO 65، و آن را اغلب به نام DIN ISO یا لوله.

ژاپن تا مجموعه خود را از اندازه لوله های استاندارد، اغلب به نام لوله JIS. اندازه لوله آهن (IPS) یک سیستم بزرگتر هنوز هم توسط برخی از تولید کنندگان و نقاشی میراث و تجهیزات مورد استفاده است. تعداد IPS همان تعداد NPS است، اما برنامه به استاندارد دیواری (STD)، فوق العاده قوی (XS)، و دو فوق العاده قوی (XXS) محدود بود. STD یکسان است و به SCH 40 برای NPS 1/8 به NPS 10، فراگیر و نشان می دهد .375 "ضخامت دیوار برای NPS 12 و بزرگتر. XS یکسان است و به SCH 80 برای NPS 1/8 به NPS 8، فراگیر و نشان می دهد. 500 "ضخامت دیوار برای NPS 8 و بزرگتر است. تعاریف مختلف برای XXS وجود داشته باشد، با این حال آن همان است هرگز به عنوان SCH 160. XXS در واقع ضخیم تر از SCH 160 برای NPS 1/8 "6" فراگیر، در حالی که SCH 160 ضخیم تر از XXS برای NPS 8 "و بزرگتر است.

نتیجه گیری

سیستم قدیمی یکی دیگر از چدن نشکن اندازه لوله (DIPS)، که به طور کلی دارای ODS بزرگتر از IPS است. لوله کشی مسی لوله کشی مسکونی لوله بازکنی زیر یک سیستم اندازه کاملا متفاوت در امریکا، که اغلب به نام لوله مس حجم (CTS)؛ سیستم آب خانگی را ببینید. اندازه اسمی آن نه در داخل و نه در خارج از قطر است. لوله های پلاستیکی، مانند پی وی سی و CPVC، برای مصارف لوله کشی همچنین دارای استانداردهای مختلف اندازه.

برنامه های کاربردی کشاورزی استفاده از اندازه های تصویر در تصویر، که مخفف آبیاری لوله های پلاستیکی. تصویر در تصویر می آید در رتبه بندی فشار 22 PSI (150 کیلو پاسکال)،

X